Üretim Kalitesi

Üretim Kalitesi

Üretim kendi başına bir katma değer ifade ediyor olsa da kalite olmadan yapılan üretimin adı ‘ürettim’ demekten öteye geçememektedir. Bunun bilinci ile üretim kalitesini oluşturan A. KAZANCI kalite tutkusunu değiştirilemez kurallarından biri ilan ederek, modern tasarımlarına hayat vermeye devam etmektedir. Kalite kuralımızın bir parçası olan ‘fayda ilkesi’ ise A. KAZANCI olarak bizi üretmeye değil, gerek musluk, gerek batarya gerekse de armetür ihtiyacı olan kişilere ne kadar fayda sağlar sorusu üzerinde durmaya yöneltmektedir. Çünkü biliyoruz ki, her icat bir ihtiyaçtan doğar ve ihtiyaçların son bulduğu nokta doyum noktasının ta kendisini oluşturmaktadır. Bir işletmede amaç % 100’ü tutturmaktır. Üretimden önce tasarlanan ne ise o sonuca varılmak istenir. Sonuç ortaya çıktığında ise ölçüt ne olursa olsun % 1’lik bir kayıp bile örgüt şemasının tüm üyelerini demorilize edebilir. Bunun önüne geçebilmek için A. KAZANCI amaçlarını fayda ilkesi üzerinde yoğunlaştırıp, modernizasyonun en detaylı çizgilerini kullanım alanlarımıza yansıtma hedefini kendisine ilke edinmiştir.

Üretimdeki politikamız sadece kaliteli üretim değil, üstün kalite ile faydalı ürünleri nihai kullanıcılar ile buluşturabilmektir. Bir musluk ya da armetürün nasıl üretildiği kadar nihai kullanıcının ihtiyaçları ne ölçüde karşıladığı önem arz eden bir noktadır. Detayların önemini biliyor ve her detayda kalitenin adını şık tasarımlarımızla imzalıyoruz. En iyisi olmak için değil, en birinci olmak için üretimin her aşamasına ‘tam olarak’ budur motivasyonumuzu ekliyoruz ve ürettiğimiz her ürüne bakışımızda penceremizi değiştiriyoruz. Çünkü üretim kalitemiz. A. KAZANCI olarak üretmeyi değil, sizin için en iyisini modern tasarım çerçevesinde üretmeyi ilke edinmemizi sağlamıştır.

Dünya standartlarını evlerinize, iş yerlerinize ve bahçelerinize taşıyabilmenin mutluluğu içerisinde yolumuza devam ederken kalite söz konusu olduğunda % 100’ünden azına asla razı olmuyoruz.