ÖZGÜN TASARIM

ÖZGÜN TASARIM

Mükemmele ulaşan her işletmenin özünde saygı ve sevgi vardır. Saygı ve sevginin yönelişi ise esasında insan kaynağınadır. Dünyaca ünlü işletme yöneticilerinin de bir fikir altında birleşmesi gibi, işletmelerin en temel öz kaynağı insandır. Fakat bu temel bilinci nerdeyse hiçbir işletmede hayata geçirilememektedir. Hayata geçişin özünde saygı ve sevgi olsa da bu yolun mükemmelliğe gideceğinden şüphemiz yoktur. Kazancı Armatürleri olarak, en temel öz kaynağımızın farkındayız. İçimizde barındırmış olduğumuz saygı ve sevgide tasarımlarım ilkelerimizi belirlemekteyiz. Her sunum bir selamın samimiyetini yansıtır felsefesi ile tasarım ve üretimimize yön verirken özgün tasarım ilkelerinden ayrılmamak da çalışma prensibimizin sadece bir demini oluşturmaktadır

Mükemmel işletmelerin bilinen pek çok özeliği yönetim literatürlerine geçmiş olsa da başarı, önce çekirdekte şekillenir bilincindeyiz. Önemli olan görmek ve şekillendirebilmektir. Kazancı Armatürleri, gerek çalışma prensipleri, gerek tasarımları, gerek üretim ilkeleri gerekse de ekip ruhunun mükemmeliyetçilik ile birleşmiş çizgilerini belirlemiş, bu belirleniş ile de rotasını oluşturmuştur. Bu belirleyiş, emin adımlar ve özgün tasarım ile başlasa da neticede özgün üretimin çizgilerini oluşturmaktadır.

Bünyemizde barındırmış olduğumuz saygı ve sevgi özgün tasarım olarak çizgilerimize dâhil olmakta akabinde de özgün tasarım gerçekliğinin benzersiz ürünleri olarak kullanım alanlarındaki yerini almaktadır. Bu yer alış, bünyemizden müşterilerimize ulaşan selamın sevgi çınarı ile buluşmuş halini yansıttığı da bir başka gerçekliğimiz olarak hayat bulmaktadır.

Biliyoruz ki, bir işletmede başarının çekirdekleri insan kaynaklarına duyulan saygı ve sevginin eseri olarak müşterilere yansımaktadır. Özümüzdeki bu bilinç özgün tasarım ile hayat bulsa da ‘bildiğiniz selamlardan biraz daha fazlası için’ sizleri tasarımlarımız ile tanışmaya davet ediyoruz.