KLASİK TASARIM

KLASİK TASARIM

İyi bir tasarım söz konusu olması durumunda, tarz ve estetik anlayışları, tüm bu anlayışlara ilaveten uygulamaları çok fazla çeşide bürünüyor. İskandinav stilinden modern bir dizayna, minimalist bir görünüm biçiminden avangardın gösterişli haline, rüstik çizgilerden çağdaş dizayna kadar, yaşadığımız tüm alanlarda popülerliğini, ağırbaşlılığını, görkemini ve yinelenmesini yitirmeyen bir tarz her zaman ön plana çıkarak sahnede başrolü üstleniyor. Kim mi başrol oyuncumuz? Tabi ki klasik tasarım…

Peki, klasik tasarım çizgilerinin belirleyici özellikleri ve diğer tasarım modellerinden onları ayıran sınırları neler? Klasik tasarımın en önemli özelliği zamana direnerek tarih boyunca stil sahibi tasarım unsurlarını modern zamana ulaştırması ve taşımasıdır. Öyledir ki bir çok özlemimizi bize nostalji halinde sunarak geçmişe doğru yolculuğa çıkarır. Çocukluğumuza, gençliğimize ve hayatımızın her evresine dokunur. Klasik dönemin dizaynlarında her ne kadar ihtişam ve detaylardan ötürü çok süslü olduğu kanısına varılsa da sadelik ve yalınlığın ön planda olduğu sanatsal çalışmalar fazlasıyla mevcuttur. Klasik tasarım ile kaleme alınmış ürünlerimiz üzerinde de emin olun aynı tarihçe yaşanmaktadır. Peki, bu geçmiş kokan ve bizleri önceki zamanlara taşıyan klasik tasarımın, altın kaplamalı üzüm tanelerine nasıl sahip olacağımızı biliyor muyuz?

Kazancı Markası klasik dizayn armatür, musluk, batarya ve daha birçok ürünü ile sizi kendi sahnesine davet ediyor. Artık üzüm tanelerinin nerede olduğunu biliyorsunuz. Sadece iki adım atarak sahneye çıkıp bu muhteşem nostaljik oyunda rolünüzü üstlenmeniz gerekiyor. Düşündüğünüz kadar zor değil. “ En iyi oyuncu sahneye çıktığı zaman rol yapmayandır. ” diyoruz. Siz sahneye çıkın ve isteklerinizi dile getirin. Gerisini bize bırakın. Gösterinin sonunda alkışlar Kazancı markası ile size gelecek. Klasik tasarım çizgilerinin mimarı kazancı markası ile nostaljik yolculuğunuz, sadece samimi bir  “Merhaba” ‘da gizli.