Firma Profili

Firma Profili

Dünyaya gözlerimizi açtığımız ‘o andan’ itibaren, güven sarmalının gücünü hissettiğiniz yapı içerisine dahiliyetimiz başlar. O güven çemberi, sizin dâhil olmanızla, daha genç ve dinamik bir halka kazanarak büyür. İşte bu güven halkalarının oluşturduğu ve her yeni bireyin katılımıyla daha da güçlenen girişim ise kesinlikle ailedir. Ailenin samimiyetinden ve doğallığında ilham alarak yola çıkış hikâyemiz, dünya standartlarında bir üretici olmamıza vesile olsa da ‘o ilk hikâyemiz’ sinerjimizi oluşturdu. Doğal olmak ve doğal kalabilmek asla bir tercih konusu olarak önümüzde durmadı. Çünkü biliyoruz ki, kibir ve kendini olduğundan fazla gösterme eğilimi bele bağlanan bir taştan farksızdır. Onunla ne yüzülür ne de uçulur.

Başarı sözlük anlamı itibari ile ‘ bir işin üstesinden gelmeyi ya da bir kimsenin üstüne düşen görevi hakkıyla tamamlamasını’ ifade etse de, başarı kelime anlamından çok daha fazlasını içerisinde barındırır. A.KAZANCI için, başarı sadece bir görev değildir. A.KAZANCI için başarı, en özgün tasarımlarla beğeni kazanabilmektir. A.KAZANCI için başarı, hayal edilememiş noktaları tüm gerçekliği ile üretim süzgecinden geçirmektir. Rotası çizilen yolda herkes yol alır, önemli olan hayallerini belirleyip rotanı kendin çizebilmektir. Biz rotamızı çizdik ve çizgilerinizi belirlediğiniz her noktada üretimin tüm hassasiyetini üstlenmekte ve ortaya çıkan estetiksel mimarinin altına imzamızı atmaktan gurur duymaktayız.

A.KAZANCI kimdir? Sorusu bizlere yöneltildiğinde de cevabımız oldukça kısa ve açıktır. A.KAZANCI yaptığı işin en iyisini yapmak için ‘o hikâyenin’ ruhundan sapmayan, insana ve fikre önem veren, her yeni fikri ar-ge çalışmaları ile destekleyen her şeyden de önemlisi beline taşların bağlanmasına izin vermeyen KOCAMAN YÜREKLİ BİR BABANIN MİRASIDIR. Benliğin değil, biz olmanın sinerjisinde üretimden çıkıp, dünyaya merhaba demektir A.KAZANCI.

Babamız A. Kazanciyan’ın anısına saygıyla, dürüst ve ilkeli üretim prensiplerimizden asla ödün vermeyeceğiz.